فیلتر HEPA مینی چین دار , فیلتر هایی جعبه‌ ای با جداکننده‌ های چین‌دار کوچک هستند که از کاغذ فایبرگلاس بسیار ریز ساخته شده‌اند و با فریم‌ های فلزی یا MDF عرضه می‌شوند. فیلترها در درجات H13، H14 و U15 موجود هستند. مدل‌های استاندارد در عمق فریم‌های 69 و 90 میلی‌متری عرضه می شوند.

ویژگی‌های محصول و جزئیات فنی

فیلتر محصول:

فیلترهای سری HEPA LFA از محصولات کاغذی فیبر شیشه‌ ای با کیفیت برتر با طول پیوسته تولید می‌شوند که در درجه‌ های مختلف کارایی موجود هستند. رسانه فیلتر مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر آتش است. کاغذهای ضد میکروبی  نیز برای کاربردهای خاص موجود است. بسته فیلتر پلیسه یکنواخت و بسته سطح عبوری بالایی را برای نگه داشتن گرد و غبار بسیار ریز ایجاد می‌کند.

قاب‌های فیلتر:
ساختار فیلترهای مینی پلیسه‌ دار باید دارای پروفیل‌های آلومینیومی آنودایز اکسترود شده باشد. فیلترهای پنل مینی پلیسه‌ دار با محافظ‌ه ای مش فلزی منبسط‌ شده در سمت پایین یا در هر دو طرف (اختیاری) ارائه می‌شوند.

درزگیر و واشر:
بسته محصول چین‌ دار با استفاده از الاستومر یورتان دو قسمتی مقاوم در برابر آتش با چگالی بالا در قاب فیلتر محصور شده‌است. یک واشر نئوپرن پروفیل تخت یا یک واشر یورتان بدون درز یک تکه برای اطمینان از آب‌بندی بدون نشتی به محفظه فیلتر استفاده می‌شود. نسخه‌های با دمای بالا با درزگیر سرامیکی و واشر مقاوم در برابر دما تولید می‌شوند.
در صورت درخواست، برای اطمینان از فیلتر عاری از نشتی برای فیلترهای مینی چین‌دار با جریان آرام، باید یک مهر و موم ژل ارائه شود.

جداکننده‌های محصول:
فیلترهای سری HEPA LFA از محیط‌ های چین‌ دار نزدیک تشکیل شده‌اند که با استفاده از مهره‌های ترموست با فواصل مثبت فاصله دارند. این نوع جداسازی پلیسه امکان استفاده بهینه از محصول را فراهم می کند و افت فشار بسیار کمی را ارائه می‌دهد.

تست فیلتر:
فیلترهای تمام‌شده تحت بررسی کیفیت کامل قرار می‌گیرند. آنها به صورت جداگانه اسکن می‌شوند تا از عملکرد ضد نشتی اطمینان حاصل شود و هر فیلتر دارای برچسبی است که نتیجه آزمایش اسکن را روی آن نشان می‌دهد. ما دارای امکانات آزمایشی طبق EN1822 و استاندارد آمریکایی IEST-RP-CC001.3 هستیم. تست فیلترها بنا به درخواست مشتری قابل انجام است.

برای مشاهده اطلاعات فنی بیشتر و ابعاد قابل سفارش بر روی لینک زیر کلیک کنید

HEPA LFA

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!