فیلترهای فلزی پلی پلیت از فیلترهای پلی استر غیر بافته‌شده و با سطح بالا ساخته شده‌اند و از راندمان G3 تا F5 در دسترس هستند. آن‌ها قابلیت مهار گرد و غبار و ظرفیت نگهداری گرد و غبار بالایی را ارائه می دهند و به‌عنوان یک پیش فیلتر برای افزایش عمر یک فیلتر با راندمان بالاتر گزینۀ ایده‌آلی هستند.

دارای قاب فلزی قابل شستشو با فریم‌های 45 میلی‌متری و 90 میلی‌متری

فیلترهای فلزی پلی پلیت همچنین می‌توانند به‌عنوان یک فیلتر با راندمان متوسط در جایی که از فیلترهای ثانویه استفاده نمی‌شود، انتخاب مناسبی باشند. پنل‌های قابل شستشو پلی پلیت با یک شبکه پشتیبانی سیمی در هر دو طرف تعبیه شده‌اند تا در صورت نیاز امکان شستشوی معکوس فیلترها را فراهم کند.

ویژگی‌های محصول و جزئیات فنی
پنل‌های قابل شستشو پلی پلیت را می‌توان با شستشوی فیلتر با آب سرد از یک شلنگ فشار متوسط، از طریق هوای تمیز محصول تمیز کرد. قبل از نصب مجدد، اجازه دهید فیلتر محصول کاملاً خشک شود. فیلترهای قابل شستشو را می‌توان تا 5 بار قبل از تعویض پنل شستشو داد، اما عملکرد فیلتر با هر شستشو به‌تدریج کمتر خواهد شد.
فیلترهای فلزی قابل شستشو پلی پلیت ساختمانی به‌صورت استاندارد از فولاد گالوانیزه در کانال‌های 45 میلی‌متری یا 90 میلی‌متری با یک شبکۀ پشتیبانی سیمی در هر دو طرف هوای داخل و هوای خارج از محصول تولید می‌شوند. بسته‌های پلیت یکبار مصرف با شبکۀ پشتیبانی گالوانیزه، در صورت نیاز به گزینۀ یکبار مصرف، فقط در قسمت هوای خارج از محصول ارائه می‌شوند. این محصول دارای چین‌خوردگی است تا سطح بیشتری را فراهم کند، بنابراین ظرفیت نگهداری گرد و غبار برتری نسبت به فیلتر صفحۀ تخت فراهم می‌کند.

برای اطاعات فنی و ابعاد این فیلتر ها روی لینک زیر کلیک کنید

Poly Pleat Metal Washable

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!