سلول SV

این نوع سلول ها در در ابعاد کوچک و توسط مواد مصنوعی ساخته شده اند. و بازدهی انها در طیف F6 تا F9  قرار دارد و همپنین این فیلتر ها دارای بازدهی 65 الی 95 درصد میباشند. این فیلتر ها طراحی شده برای سیستم های HVAC هستند و قابل استفاده برای تجهیزاتی که در ان بالاترین حد پاکیزگی هوا مورد نیاز است هستند.  

طراحی جمع و جور , سطح بزرگتر , مقاومت اولیه پایین پارامتر هایی هستند که این فیلتر ها را جایگزین خوبی برای فیلتر های کیسه ای و فیلتر های جعبه ای با بازدهی مشابه میکنند.  

عمق فریم این فیلتر ها 292 میلیمتر میباشد.

این فیلتر ها از متریالی با فیبر کاغذ مصنوعی تشکلیل شده اند و به شکل پلیسه درامده اند. این فیلتر جداکننده هایی از جنس ترمو پلاستیک مهره ای دارد که این طراحی مقدار بسیار زیادی از فیلتر را درون خود جای  میدهد. متریالی که در این فیلتر ها استفاده شده عمر طولانی تر و افت فشار کمتری ایجاد میکند. همچنین در این فیلتر ها بخش داخلی فیلتر به طور کامل به فریم خود مهر و موم شده و به صورت وی شکل در ان قرار گرفته است.

  

سلول SVGT

نوع دیگری از فیلتر های ذکر شده نمونه های SVGT هستند که دارای ویژگی هایی نظیر مقاومت بالا , افت فشار پایین و ظرفیت بالای جمع اوری گرد و غبار است. این نوع از فیلتر ها برای استفاده در شرایط عملیاتی شدید مانند گاز های توربین های هوا و فیلتراسیون با درصد پاکیزگی بالا استفاده میشوند. 

این فیلتر ها با پشتیباتی از شبکه پلاستیکی در دسترس هستند. عمق فریم این فیلتر ها 292 میلیمتر میباشد. این مدل فیلتر ها دارای یک مش پلاستیکی  اضافه برای مقاومت بالاتر در پشت فیلتر ها نیز هستند. 

فیلتر های SVGT انتخاب فوق العاده ای برای استفاده در سیستم هایی است که باید در ان ظرفیت جمع اوری گرد و غبار بالا باشد و دارای مش پلاستیکی محافظت کننده برای کارکرد حرفه ای و حفاظت در طول عمل در شرایط سخت میباشد. این فیلتر ها در حالت ازاد دارای بخش فلزی میباشند و قابل سوزانده شدن هستند و سازگار با محیط زیست هستند.

این فیلتر ها قابل استفاده برای شرایط فشار بالا هستند و ازین رو قابل استفاده برای سیستم های گازی مانند گازهای ورودی هوای توربین ها است.

برای مشاهده جدول ابعاد و مشخصات فیلتر های SV و SVGT روی عبارت زیر کلیک کنید.

SV and SVGT cells

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *